
Сундук плетений-3
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: сунд3
+380 (67) 312-45-75
Заступник керівника- +380 (67) 312-45-85Керівник
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сундук плетений із лози зроблений із натурального матеріалу, виготовлений в Україні, за ціною виробника.Сундук зроблений для зберігання дитячих іграшок,белья, подушок.Дуже практичний, тому що не займає багато місця.Розміри: 52 смх38 см, висота без кришки 38 см, висота разом із кришкою 48 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 480 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Шухляда |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






