Отзывы о компании Плетеные изделия из лозы
- Анастасія С.
- Анастасія
Замовляю в цьому магазині вдруге, цього разу це була скриня для білизни з шухлядою. Скриня відмінної якості, додає затишку до інтер'єру, дуже приємно нею користуватися. Велике дякую майстрам за їх золоті руки!
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупки та окрема подяка за чудові відгуки!
- Анастасія
- Анастасія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за чудовий комодик, виконаний за замовними розмірами. Якість чудова, виглядає гарно, розміри дотримані, що для мене було важливо. Майстри з магазину привітні люди і були завжди на зв'язку.
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Раиса С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо покупку та відгук!
- Комментарий продавца
- Марія І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Залишилась дуже задоволена замовленням.
Продавці ввічливі, приємні в спілкування, окрема подяка, що самостійно порадили найдешевшу доставку товару!
Посилку відправили в обговорені дати, увесь час були на зв‘язку.
Замовляли крісло-качалку і воно просто ВАУ! Ми залишились максимально задоволенні. Все зроблено дуже акуратно і якісно.
Однозначно раджу. 10/10- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку, а ще велике спасибі за чудовий відгук!
- Комментарий продавца
- Александр Ч.
Все как всегда на высшем уровне. Быстрая отправка, хорошее качество.
- Дарья А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отправили немного позже, чем обещали. В остальном всё хорошо
- Анна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Колясочка дитяча доставила задоволення дитині. Добротна, колеса крутяться, є подушечка і матрасик. Китайські коляски не йдуть ні в яке порівняння з цією, з лози руками сплетеною. І лоточки, для мами, гарні.!
- Комментарий продавца
Дякуємо за покупку та за такий гарний відгук!
- Анна
Хочу висловити подяку за угловий комод з трьома шухлядами! Красивий вмісткий та створює затишок в кімнаті. І доставляє естетичне задоволення при спогляданні на нього!
- Комментарий продавца
- Наталия О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень хорошие корзиночки,и цена суппер.Я влюбилась в этот магазин.
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо! Веселих Різдвяних свят!
- Комментарий продавца
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Корзиночка хорошо сделана,спасибо
- Комментарий продавца
Гано дякуємо! Веселих свят!
- Комментарий продавца
- Людмила В.
- Комментарий продавца
Дякуємо ! Веселих свят!!!
- Комментарий продавца
